טיפים לאדמינים Microsoft Teams

מידע וטיפים קצרים אשר מסייעים לאדמינים בניהול הפעולות היומיומיות.

הנגשת אפליקציות (Pinned Apps) – הצד השמאלי של אפליקצית Microsoft Teams הוא שטח נדלני חשוב ומאוד שימושי למשתמשי קצה, ובדיפולט מכיל את האפליקציות הבסיסיות של Activity, Chat, Teams וכן הלאה.

ניתן לערוך את הצד השמאלי ולהוסיף אפליקציות ספציפיות מתוך Microsoft Teams Market או Custom Apps לפי פוליסי מוגדר מראש לכלל המשתמשים או לקבוצות משתמשים מסוימות.

הוספת חגים – כמו באפליקציות אופיס אחרות גם Microsoft Teams מאפשר הוספת חגים באופן ידני מתוך הממשק או באמצעות ייבוא סט של חגים באמצעות PowerShell.

דוחות ונתונים – ביומיום נאספים טלמטריות ומידע עצום על כלל פעולות משתמשי הקצה, ולכן ניתן להגדיר חבילת דוחות מבוססת PowerBI לטובת Microsoft Teams (חלק מתוך QCD).

להורדה Power BI query templates for CQD

הדוחות מכילים מידע ונתונים לגבי שיחות ועידה, אחד על אחד, דוחות Help Desk ורבים אחרים

המלצות של Teams Advisor מנגישות שלבים וממצאים לתהליך יישום והטמעה של Microsoft Teams ברמת אדמין ורמת משתמשי קצה עם חלוקה למשימות לפי קטגוריות וזמני ביצוע.

תיוגים מאפשרים למשתמשים לתייג אובייקטים משתמשים אחרים עם תג ספציפי במטרה לאפשר חיפוש היר וקל יותר או לשייך מידע מסוים ברגע שמאזכרים משתמשים בעלי אותו תג.

הפוליסי מכיל הגדרות תיוג ספציפיות למשתמשי קצה ובעלי קבוצות אשר ניתנים לשינוי.

שליחת מיילים לערוצים היא אחד הדברים היעילים אך מכיוון שקבוצות חשופות לשליחת מיילים מחוץ לדומיין כדאי להגביל את השליחה רק מהדומיין של הארגון.

שמירת קבצים באפליקצית Teams היא עוד פעולה יעילה ופשוטה הרבה יותר מאשר פעות שיתוף ברמת SharePoint Online ואפילו ODfB, ומאפשרת אינטגרציה מול Cloud Storage צד שלישי.

טיפ: במידה ועובדים עם ODfB מומלץ לסגור את הגישה בכדי למנוע זליגת מידע

אפשרויות Cloud Storage מתוך ממשק המשתמש של Microsoft Teams

לטיפים נוספים וקצרים של Microsoft Teams

מה דעתך?

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.