חידושי אפריל Microsoft Teams

התחום הדיגיטלי אינו נח לרגע… וטוב שכך, ואת החדשנות בין אם קטנה או גדולה מרגישים בעיקר בענן, וכך גם האפשרויות והיכולות החדשות שנכנסות אל האפליקציה של Microsoft Teams שבכל חודש אנו מקבלים כמות פיצ'רים ענקית.

לעיתים העדכונים והחידושים הם קטנים, וכאלה שפחות מדברים אלינו, ולעיתים ישנם עדכונים ויכולות חדשות בעלי ערך וכאלה שהמתנו להם והעלינו אותם בפורטל User Voice.

מכיוון שאני נמצא בתוכנית Private Preview אני חווה את החידושים והיכולות קצת לפני שזה מגיע לגרסת Public, ובאפריל הנוכחי ובמאי יגיעו אלינו מספר יכולות מעניינות.

Raise a Virtual Hand היא היכולת החדשה של העלאת יד בקבוצות ומאפשרת למשתתפים להרים (לסמן) יד וירטואלית ע"י החלפת סמל היד בסרגל בקרת הפגישה, ובכך יאפשרו למציג או למנחה הפגישה לזהות שהם רוצים לדבר.

Background effect in Teams meetings מאפשר למשתמשים לבחור תמונות רקע שונות לפני שיחת Teams או במהלכה.

פגישות Teams מקבלות מספר שיפורים מינורים אבל כאלה שייעלים את העבודה, כדוגמת End Meeting בתוך תפריט הפגישות של פגישת Teams, או יצירת פגישה ישירות מתוך Channel (מאפשר לאחר מכן להמשיך את הצ'אט של אותה פגישה באותו Channel.

שיחות מול משתמשי Skype Consumer יאפשרו למשתמש מתוך Teams לבצע שיחות ישירות מול משתמש Skype אישי (לא משתמש Skype for Business – כבר קיים)

הפרדת חלונות או ליתר דיוק Multi-Window Chat תאפשר להפריד את השיחה הספציפית מתוך אפליקציית Teams עצמה, ובכך לאפשר המשך שיחה בחלון נפרד.

להצמיד אפליקציה אל המסילה השמאלית עם האפליקציות הרלוונטיות אליו בלבד, וזאת במקביל לפוליסי ארגוני.

לכל היכולות המוזכרות מעלה יתווספו בחודש הקרוב עוד 21 אפשרויות נוספות ברמת האפליקציה, ובנוסף לכך ישנן יכולות רבות שנמצאות בפיתוח.

לרשימה המלאה > Microsoft Teams Roadmap

מה דעתך?

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.