אירוע Microsoft Ignite 2020

האירוע Microsoft Ignite לשנת 2020 הוא אירוע דיגיטלי שונה לגמרי מאירועי איגנייט הקודמים ושונה מהאירועים שהכרנו עד כה, ולמרות הכל, ישנם המון פעילויות מגוונות כמו תכנים חדשים, סשנים לייב ומוקלטים, מעבדות ופעילויות נוספות, בכל מקרה אני עדיין מעדיף את האירוע הפיזי.

מכיוון שהאירוע הינו אירוע דיגיטלי ויש בו סוגי פעילויות מגוונות, עדיין מומלץ לנצל את האירוע עם הכלים המוצעים ולא להצטרף רק לסשנים בצורה הרגילה.

האירוע יתקיים במשך יומיים שלמים בימי שני ושלישי, ובתאריכים 22-23 לספטמבר.

המלצות לאירוע Microsoft Ignite

ישנם המון אפשרויות ופעילויות מגוונות וכדאי להכיר את כל אותם אפשרויות בכדי לנצל את הגישה והתכנים המוצעים באירוע. אז, מאיפה להתחיל?

תחילה נכנסים לקישור הבא https://myignite.microsoft.com/ ונרשמים עם החשבון שלכם, ומשם ממשיכים עם האפשרויות הבאות:

Session Scheduler – כלי המאפשר לנהל ולהכין את כל הסשנים שבהם מעוניינים להשתתף, החל מתכנים ברמת מתחילים או מתקדמים דרך Ask the Experts ועד Connection Zone.

בו זמנית ישנם פעילויות רבות כמו Table Talk, או Fun & Wellness, או Workshop ולכן Session Scheduler מסייע בניהול נכון של הזמן, כולל הצעות על סמך התעניינות בנושאים מסוימים שנבחרו קודם לכן.

בקיצור, לוקחים חצי שעה ומסדרים אחלה אג'נדה שמתפרסת על יומיים ועדיין מאפשרת לעבוד.

טיפ: ישנם לא מעט מפגשי אינטרו שעשויים להיות בעלי ערך עבור אנשים פחות טכניים (או מתחילים) ושמעולם לא השתתפו באירוע Microsoft Ignite

RVSP היא אפשרות נוספת לבחירת סשנים, ובגלל שישנם סשנים שמועברים לייב אשר מוגבלים מבחינת כמות, כדאי לשריין מקום מראש לאותם סשנים באמצעות RSVP.

Backpack היא עוד אפשרות נחמדה שמאפשרת לשמור פעילויות מסוימות, ספיקרים מסוימים, שותפים ופרופילי משתתפים שנראים מעניינים. למעשה, זה מעין פונקציה מועדפת ובמצב כזה כל ההפעלות שהתווספו יהיו זמינות גם לאחר מכן.

התחבר אל הקהילה הטכנולוגית הגלובאלית ומשם אפשר לדון בנושאים שונים, לקבוע פגישה עם מהנדסים מקבוצת המוצר, לדבר באחד על אחד עם מנהלי מוצר ואפילו להצטרף לפעילויות מסוימות כמו יוגה או Brain Game.

אקספו שותפים עם קישורים, הצעות מיוחדות, ספרים דיגיטליים וסרטונים ייעודים ואפילו כמה פעילויות שונות של שותפים כמו של AvePoint או המסיבה הוירטואלית שתהיה אחרי…

תיאום פגישות עם כלי ייעודי שבו אפשר להזמין משתתפים או דוברים לפגישות והפגישות יכולות להכיל עד 9 אנשים ועד 4 שעות.

Cloud Skills עם האתגר שמציע להשתתף ולהשלים מסלול מסוים ולהמודד על האפשרות לקבל שובר בחינה ללא עלות, בעקרון כל משתתף שמשלים מסלול מקבל שובר בחינה. ממליץ לעקוב אחר ההנחיות.

הצטרפות בקישור הבא Microsoft Ignite Cloud Skills Challenge 2020: Free Certification Exam

למרות שמדובר באירוע דיגיטלי, עדיין אפשר להפיק ממנו ערך רב ולא רק בגלל הצטרפות לסשנים והרצאות רגילות.

 

בשבוע הקרוב נעדכן בקבוצת Communities.Notification על כל המתרחש באירוע באיגנייט ועל כל החידושים, הסשנים והדברים המעניינים. ויש הרבה מאוד על מה לעדכן

מוזמנים להצטרף ולהתעדכן

ווצאפ – https://chat.whatsapp.com/EFyFFU5zvgiH93XqPH8Q8E
טלגרם – https://t.me/joinchat/GQsTxRK4c2GzATPstd7kvQ

מה דעתך?

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.